Видеоклипы в HD качестве, клипы hdtv скачать, самые лучшие видеоклипы!

  • Правила
  • Контакты
HD Видеоклипы: » Жанры » Other » Ответственность по Налоговому кодексу Украины

Ответственность по Налоговому кодексу Украины

Автор: VladimirLight
Добавлено: 5-12-2012, 15:45
Категория: Жанры » Other
Ответственность по Налоговому кодексу Украины
Ответственность по Налоговому кодексу Украины

Для суб’єктів підприємницької діяльності 2012 рік став знаменним хоча б тому, що з початку року Податковий Кодекс України набрав чинності у повному обсязі. Існують різні думки з приводу самого Податкового Кодексу і його змісту. Для меншої частини зацікавлених осіб цей законодавчий акт видається прогресивним, своєрідною «Економічною Конституцією». Для переважної кількості підприємців цей документ став ознакою широкого наступу на їх права з боку фіскальних, контролюючих та каральних органів. Деякі експерти схильні вважати, що норми Податкового Кодексу можуть спричинити ліквідацію малого бізнесу як такого.

Як би там не було, факт залишається фактом – Податковий Кодекс діє, діють і відповідні штрафні санкції. З 1 січня 2012 року в Україні суб’єктів підприємницької діяльності несуть фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність згідно Податкового Кодексу України у разі порушень законодавства з питань оподаткування, а також іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Досить цікавими і доволі таємничими виглядають словосполучення «інше законодавство» та «контролюючі органи». Адже як відомо, до контролюючих органів відноситься не тільки Податкова адміністрація. Виходить, що коло осіб які можуть ініціювати притягнення підприємця до відповідальності згідно Податкового Кодексу України за порушення «іншого законодавства», досить широке. Також досить широким є перелік «іншого законодавства». Не існує чіткого переліку ні контролюючих органів, ні законодавчих актів.

Загалом Податковий Кодекс характеризується наявністю значного кола невизначеностей і розмитими формулюваннями. Наприклад, фінансова відповідальність, яка передбачена Кодексом та іншими законами (знову невідомо які «інші закони»), застосовується у вигляді штрафних санкцій (фінансових штрафів) та / або пені. Очевидно, що для з’ясування кола питань щодо адміністративної чи кримінальної відповідальності суб’єкт підприємницької діяльності має звертатися до Кодексу адміністративного судочинства чи Кримінального Кодексу.

Цілком зрозуміло, що дотримання положень Податкового Кодексу для недопущення порушень з питань оподаткування суб’єкт підприємницької діяльності не може обійтися без належної юридичної підтримки і юридичного супроводу. Одна справа, коли є можливість утримувати штат досвідчених юристів. Але як бути представникам малого та середнього бізнесу? Відкласти справи на певний час і вивчити Кодекс? Укласти угоду з юридичною фірмою?
А можливо краще скористатися нашими послугами і отримати безоплатну консультацію через прямий зв'язок з нашими юристами

Kailas.org.ua

Добавить жалобу
Теги:
http://vk.com/mv4you
Вернуться
  • Просмотров: 2643
  • Комментарий: 0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Клипы Различных Жанров | Бесплатные ВидеоКЛИПЫ, Новые КЛИПЫ, КЛИПЫ онлайн, Scene releases