Видеоклипы в HD качестве, клипы hdtv скачать, самые лучшие видеоклипы!

  • Правила
  • Контакты
HD Видеоклипы: » Жанры » Other » Рецензія на мультфільм "Від винта 3D"

Скачать клип Рецензія на мультфільм "Від винта 3D"

Автор: VladimirLight
Добавлено: 15-11-2012, 18:40
Категория: Жанры » Other
Рецензія на мультфільм "Від винта 3D"«От вінта 3D» - новий російський комп'ютерний мультфільм, в якому на прикладі історії про миленькі іграшкового вигляду літачки автори пояснюють дітям, що успіх не дається без праці і що здобута нечесним шляхом перемога неодмінно обертається поразкою. Вважаю, для батьків маленьких (від 4 до 10 років) синів цієї інформації буде достатньо, щоб сміливо полинути в кіно.


Хлопчаки будуть задоволені: машинки, механізми, польоти, фігури вищого пілотажу, змагання, нечисленні, але якісні спецефекти, і все це в стерео-проекції (зверніть увагу, що в Москві принаймні фільм йде ТІЛЬКИ в стерео, в 2D його, на жаль , не можна подивитися). Та й батьки можуть не хвилюватися, оскільки «От вінта» - цілком надійне кіно з простою і виразної мораллю, без сумнівних жартів, без кліпового монтажу і запаморочливих прольотів і інших перегинів в будь-який бік.
Можна ще додати, що Валентин Гафт чудово виконав роль доброго, але суворого вчителя. Що кілька коротких моментів у фільмі цілком претендують на художність (наприклад, на самому початку об'ємний літачок грає з плоскими хмарами, а трохи пізніше досить красиво і незвично показано, як головний герой виходить за межі можливого під час своїх тренувань). Можна відзначити, що зображення часами добре настільки, що забуваєш про російською походження кіно. Що стерео (тобто 3D) тут не порожній звук: персонажі і справді діють в тривимірному просторі. ... Ну, і зоряне небо ще гарно вийшло.


На цьому добре б і зупинитися в оповіданні про «От вінта». Тому що лаяти російські повнометражні мультфільми онлайн - заняття негарне й вульгарне. Смішно ж їх ставити поруч з американськими або навіть японськими роботами. Тому що бюджети у нас в рази менше, команди малочисленнее, технічну базу та кваліфікацію професіоналів неможливо порівнювати, і поки рано чекати, що наш фільм виявиться на рівні якогось «Мадагаскару 3» або «Льодовикового періоду 4». А тут ще мова про компанію «Парадіз», яка одна з небагатьох знімає мультфільми без державної підтримки (наскільки відомо авторові цього тексту), за що їм найглибший респект. Окремим рядком варто зауважити, що жінки-режисери - велика рідкість у повнометражному кіно, а на цьому фільмі в ролі режисера дебютувала недавня випускниця ВДІКу Ольга Лопато. Всі ці факти разом викликають бажання оцінити фільм на тверду четвірку і не говорити про нього нічого поганого.


І все ж обійтися без критики, навіть жорсткої критики, рішуче неможливо. Тому що у фільмі «От ​​вінта», крім інших помилок, є один вельми типовий і якийсь прямо незнищенний недолік, яким страждає в останні років десять більша частина російського розважального кіно. Це вторинність.На афіші можна побачити слоган «А наші тачки літають!». І з'явився він там неспроста. У «От вінта» справді багато, м'яко кажучи, запозичень з «Тачок». Наприклад, дизайн: адже літачки можна дуже по-різному зображати. Саме цей злегка іграшковий стиль з відтінком ретро придумав все ж Pixar. Або суть конфлікту: змагання, питання про те, що таке перемога, як її досягти і чим заради неї можна, а що не можна пожертвувати. Чому? Машини та літаки можуть не тільки в гонках брати участь, але і перевозити пошту, наприклад, або людей. У Disney була, зокрема, чудесна короткометражка про маленький поштовий літак, який летить через бурю, щоб доставити важливий лист.У героях фільмів теж легко помітити подібність: Перевірений з «От вінта» дуже вже сильно нагадує Дока Хадсона, він теж зазнав свого роду поразку на гонках (правда, не сам програв, але пережив нещасний випадок з учнем), і, до речі, про цю історії Витязь дізнається теж з газетних вирізок, якими обклеєна «барліг» майстра. І дівчина Блискавка своїм гламурним рожево-бузковим кольором нагадує про Саллі куди більше, ніж хотілося б.


Найцікавіше, що «От вінта» примудрився опинитися вторинним не тільки по відношенню до давно вийшли першим «Тачки», але і до ще не вийшли Pixar'овскім «літачки» («Planes»). І не тільки тому, що ЇХ тачки ТЕЖ літати вміють. Схожа у фільмів і преамбула: у Pixar'а ми теж побачимо провінціала, який мріє про великий спорт. Звичайно, наші аніматори не могли про це знати, коли запускали проект, але не могли і не розуміти, що вибрали абсолютно сходженому зав'язку для сюжету. Знімати таку історію - або дуже сміливий крок, або дуже дурний.


Втім, навіть банальний, запозичений і передбачуваний сюжет можна добре розіграти. На те в кіно є монтаж, музика, діалоги, цікаві мізансцени та інші трюки, що змушують глядача сміятися, плакати і переживати за героїв навіть тоді, коли хеппі-енд гарантований. На жаль, тут не той випадок. Монтаж у фільмі простенький, кілька незвичайних планів погоди не роблять, режисура акуратна і боязка. Ніби Лопато робила свій фільм для сердечників, яким протипоказано хвилювання, а тому скрізь прагнула зрізати гострі кути. Діалоги не те щоб безграмотні або вульгарні, але дуже вже невиразні, як світська балаканина, мовні звороти якої претендують на оригінальність, хоча давно вже втратили не тільки першу, але навіть другу свіжість. Проте найгірше обрана музика. Вона неначе спеціально знижує темпоритм самих емоційно напружених сцен. Взявши за основу перші такти з «миттєво» Таривердієва, композитор Гарі Міллер головну музичну тему витримав у стилі шпигунського детективу, що дуже дивно для фільму про відкритого душею молодого хлопця, люто прагнучого до перемоги.


Одним словом, якщо маленьким дітям «От вінта» має шанс сподобатися, то дорослі навряд чи прийдуть від нього в захват. Швидше за все, фільм здасться передбачуваним і злегка млявим. Сумнівно, щоб він увійшов до золотого фонду нашої анімації. Втім, не можна сказати, що «От вінта» зовсім не важливий. Так, він схожий на невпевнену спробу робити якісне кіно, занадто поки боязливі, щоб кіно вийшло дійсно якісним. Але це невеликий крок у розвитку російських технологій - комп'ютерних, оповідних, навіть режисерських. Як досить точно помітила Ольга Лопато в своєму інтерв'ю, цей фільм зроблений, і він дійсно цілком надійно скроєний, тобто ніде не рветься ні літакова обшивка, ні нитку оповідання. А це вже непогано для російського кіно.
Внимание есть работа в Тырныаузе! только здесь эксклюзивные вакансии!!!

Добавить жалобу
Теги:
http://vk.com/mv4you
Вернуться
  • Просмотров: 1889
  • Комментарий: 0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Клипы Различных Жанров | Бесплатные ВидеоКЛИПЫ, Новые КЛИПЫ, КЛИПЫ онлайн, Scene releases